1. Ana Sayfa
  2. Genel Konular

Vileda Windomatic Deneyimlerim

Vileda Windomatic Deneyimlerim
0
4.8
(22)

vileda windomaticVileda Windomatic

Merhabalar bugün sizlere Vileda Windomatic cam silme makinasından biraz bahsetmek istiyorum.Ben bu makineyi geçen sene almıştım.Alırken de çok düşünmüştüm iyi midir kötü müdür diye.Bana fikir olabilecek referans olabilecek bir video aramıştım ama bulamamıştım.

O yüzden ben benden sonra almak isteyenlere yardımcı olması açısından bu videoyu çekmek istedim.Vileda Windomatic şarjlı bir makina bir kere şarj ettiğinizde bütün evinizin camlarını temizlemeye yetecek kadar gidiyor.Burada bir kirli su deposu var çektiği kirli suyu buraya biriktiriyor.Olumsuz yanlarından birisi bu depo çabuk doluyor.

Benim işime çok yarıyor çünkü evimde çok fazla cam var.Bütün odaların camları yere kadar özellikle iki balkonunda büyük ve cam kapama onlarda çok işime yarıyor.Dikkat edeceğiniz şey makinenin kauçuk kısmı arada bir temiz bezle silin su lekesi oluşmasın.

Gerçekten pratik ve kolay özellikle sık sık böyle haftada bir ya da iki haftada bir yapılacak temizliklerde çok işe yarıyor.Özellikle bu balkon kapama camlarında çerçeve olmadığı için makine çok işlevsel oluyor.Çok işe yarıyor.Bez izi kalmadığı içinde gerçekten bezlemekle saatlerce ovuşturmakla uğraşmıyorsunuz.

Umarım bu videom size bir fayda sağlamıştır.Size bir fikir vermiştir.Ben sadece bu deneyimi sizinle paylaşmak istedim.Detaylar için Vileda Windomatic videomu izlemenizi tavsiye ederim.Bu tarz inceleme ve pratik bilgiler için buradaki kategorimizi takip edebilirsiniz.İyi Günler Dilerim5-cayi

4.8 / 5. Oylayan: 22

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap